Дніпровський завод
будівельних матеріалів

Контактні телефони: +38 (095) 195-64-81;

+38 (097) 650-54-61

Зворотний дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Силікатна маса

Силікатна маса як незамінний матеріал для будівницта

 

Наша компанія надає можливість придбати високоякісну силікатну масу за доступною вартості. Ми охоплюємо продаж всіх видів цього матеріалу. Завдяки цьому наш сервіс здатний задовольнити потреби будь-якого замовника. Вартість продукції безпосередньо залежить від його обсягу.

 

 

Область застосування і в чому особливість матеріалу?

 

Говорячи про сферу застосування, то суміш є незамінним помічником як при обробці фасадів будівлі, так і внутрішніх стін приміщення. З неї готують будівельні розчини. Далі ці вапняно-цементні суміші застосовуються для проведення штукатурки зовнішніх і внутрішніх поверхонь. Силікатна маса -незаменімийматеріал при будівництві!!

 

Переваги матеріалу:

 

·     є продуктом безпечним для здоров'я людини

·    має високу міцність;

·    витримує різкі перепади температ;

;

·    простота в застосуванні і нанесенні;

;

·    при експлуатації вона відмінно пропускає пар і вологу;

;

·    представлена ​​маса набагато краще поводиться, ніж звичайна штукатурка, і зберігає прекрасний зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

.

 

Слід зазначити і те, що застосовуючи таку суміш, ви можете повністю забути про проблеми грибка, цвілі і інших мікроорганізмах. Крім того, покриття, виконані цією масою, є повністю пожежобезпечними. Таке покриття стійке перед будь-якими примхами природи. Ніякі агресивні зовнішні чинники не приведуть до деформації силікатної покриття. Після висихання на поверхні не утворюються тріщини або інші дефекти..

 

Наша компанія пропонує найвигідніші умови для замовлення цього матеріалу. З його допомогою будівельні роботи будуть виконуватися швидко і без особливих зусиль. Силікатна маса від нашого заводу - це якість, високі експлуатаційні характеристики і доступність!!

 

 

Ви хочете придбати будівельні матеріали за найнижчою ціною? Наша компанія є кращою для цього. У нас ви можете купити продукцію високої якості за прийнятною вартістю. Оформляйте замовлення прямо зараз!

Cпасибо за обращение.
Мы скоро с вами свяжемся
Cпасибо за отзыв.