Дніпровський завод
будівельних матеріалів

Контактні телефони: +38 (095) 195-64-81;

+38 (097) 650-54-61

Зворотний дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вапно негашене комове

  Вапно негашене комове: властивості, переваги та особливості

 Вапно негашене комове  використовується людьми дуже давно в будівельно-ремонтних роботах. Свою актуальність вона не втратила навіть в XXI столітті. Основу її популярність забезпечують в'яжучі властивості, що розширюють спектр застосування матеріалу до величезного списку.

 

  Що за матеріал такий?

Формула СаО і MgO відома небагатьом, а ось словосполучення «негашене комове вапно» на слуху у більшості людей. Саме оксиди кальцію є основними складовими цього кускового матеріалу, в якому також можуть бути присутніми силікати, алюмінати кальцію / магнію, ферити і інші хімічні речовини. Пропорції складових можуть відрізнятися, саме по ним визначається чистота самої сировини до обробки. Для сфери металургії та переробки в інших подібних галузях промисловості в основному сировина постачається саме в такому вигляді.

Примітно, что склад меленого і кускового матеріалу ідентічні, різніця виключно в способах обробки. Тонкі фракції отримуються на виробництві шляхом подрібнення вапна технічна типу. Для цього вікористовується спеціальне дробильно обладнання - воно справляється із завданням оперативно и ефективно.

 

 Характерні риси вапна комовой:

·  безвідходність матеріалу, екологічність, нетоксичність;

·  незначні витрати води для гасіння, що позитивно відображається на міцності бетону при затвердінні.

·  тепло, яке виділяється речовиною, дозволяє успішно експлуатувати його в холодну пору року;

· швидкий відвід тепла гарантує високу міцність. Цю властивість зарекомендувало вапно, як один з оптимальних матеріалів в будівельній сфері

 

 Сфера застосування: коротко про головне

 Володіючи універсальними особливостями, вапно негашене має широкий спектр застосування: воно активно використовується в ході стабілізації екологічної ситуації, з димових газів при її допомоги усувають оксид сірки. У воду вапняний компонент додається для її пом'якшення шляхом зміни pH-балансу.

 Однак головне застосування продукт отримав в будівництві: комове вапно є невід'ємним компонентом в розчинах будматеріалів, використовується у виробництві теплоізоляційних товарів

 Дніпровський завод будівельних матеріалів займається реалізацією такого матеріалу, при цьому на вапно негашене ціна встановлена ​​на середньоринковому рівні. Доступність для максимально широкого кола споживачів робить її вкрай затребуваною, дає унікальну можливість підвищити якість хімічних процесів в промисловості. Правильні умови зберігання грають важливу роль для збереження властивостей, тому ТОВ "ДЗБМ" рекомендує звертатися безпосередньо до виробника!

Cпасибо за обращение.
Мы скоро с вами свяжемся
Cпасибо за отзыв.