Дніпровський завод
будівельних матеріалів

Контактні телефони: +38 (095) 195-64-81;

+38 (097) 650-54-61

Зворотний дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Вапно гідратне фасоване

Вапно гідратне: що за речовина, і які секрети його виробництва?

 

Вапно гідратне - високодисперсна субстанція, яка виходить в процесі гасіння звичайного комового негашеного вапна. В основному кінцевий продукт складається з гідроксидів магнію і кальцію, містить домішки карбонату кальцію, що в сукупності забезпечує його високі технічні показники.

 

Секрети виготовлення

 ТОВ  "Дніпровський завод будівельних матеріалів" випускає продукцію високої якості за рахунок грамотно побудованого процесу виготовлення. У цьому варто розібратися докладніше!

 Гидратне вапно само по собі є сухим порошком, має високу дисперсність, складається з найдрібніших за розміром частинок. Отримують його шляхом гасіння комовой / меленої негашеного вапна. Для гасіння використовується рідка або пароподібна вода, яка забезпечує перетворення оксидів кальцію / магнію в їх гідрати відповідно.

 

 Складається гидратне вапно в більшості своїй з гідроксиду кальцію (хімічна формула - Са (OH) 2), а також гідроксиду магнію (Mg (ОН) 2), плюс малого відсотка домішок - частіше карбонату кальцію, однак можливі й інші.

 

 Виробництво вапна таких видів включає мимовільний розпад вапна під час гасіння Н2О на тонкодисперсні фракції, чий розмір не перевищує 5-20 мкм. Примітно, що чим дрібніше в результаті частинки, тим більш пластичний будматеріал, що отримується шляхом проведення всіх технологічних процедур. Його властивості вище і цінніше в будівельній сфері.

Як визначається пластичність на практиці в умовах цехів? Фахівці випливають зі змісту малих фракцій гідроксиду кальцію + магнію (0,02-0,5 мкм, не більше). У гашеного вапна неприпустимо наявність непогашених фракцій оксидів кальцію / магнію: це загрожує негативними наслідками для міцності будматеріалів при подальшій гідратації. Щоб запобігти такому розвитку подій, ДЗСМ контролює всі етапи виробництва, прагнучи мінімізувати кількість непогашених оксидів. У підсумку ви отримуєте чистий продукт, де оксиди кальцію і магнію повністю переведені в свої гідрати.

 Вапно гідратне фасоване, яку реалізує «Дніпровський завод будівельних матеріалів», відповідає всім стандартам. Для ефективних будівельних та інших видів робіт воно підійде ідеально - переконайтеся самі! 

Cпасибо за обращение.
Мы скоро с вами свяжемся
Cпасибо за отзыв.