Дніпровський завод
будівельних матеріалів

Контактні телефони: +38 (095) 195-64-81;

+38 (097) 650-54-61

Зворотний дзвінок

Замовити зворотній дзвінок

Газобетон

 

Газобетон - безпека і комфорт

 

      Газобетон - перевірений часом, дуже високо-будівельний матеріал. Понад 50 років його експлуатують для споруд різного типу житлового та промислового призначення, адже універсальний за своїми якостями матеріал застосовується для несучих і несучих стін, для отримання високої теплоізоляції, виробництва армованих плит. Тому купити газобетон для будівництва - це продумане рішення.

 

        Де криються переваги?

 

         Виготовляється газобетонний блок Дніпровським заводом будівельних матеріалів ідеально підійде для зведення стін, тому що він легкий і теплий. Головною особливістю цього матеріалу є наявність повітряних замкнутих пір. Ніздрюватий бетон отримують з піску, вапна, алюмінієвої пудри і цементу, в результаті обробки при високих температурах і великого тиску пара (автоклавування) вони вступаю в реакцію, утворюючи штучний камінь.

 

         

Переваги, які спонукають купити газобетонний блок для будівництва:

 

  • відмінні теплоізоляційні властивості;
  • матеріал добре піддається звичайним ріжучим інструментам;
  • вигідно придбати дозволяє газобетон ціна, тому що завод виробляє його сам;
  • завдяки точним геометричним формам виходить з'єднувати блоки тонким шаром клею, тим самим зменшуючи тепловіддачу самих швів;
  • будматеріал виробляється з безпечних речовин;
  • пожежна безпека найбільш висока серед інших матеріалів для будівництва.

 

          

Ідеальний мікроклімат за низьку ціну

 

        Використовувати газобетон Україна дозволяє і для спорудження будинку, і для створення офісних будівель, промислових об'єктів. У підсумку ви отримуєте оптимальні умови, всередині житла відсутня надмірна сухість або вологість. Цей екологічно чистий і надійний матеріал створює кращий мікроклімат для життя людини, а за газоблок ціна невелика при таких плюсах.

 

 

         Купити газобетонні блоки можна у ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів». Чи доцільні такі витрати? Звичайно! На газобетонні блоки ціна запитується в розумних межах, і дуже скоро все окупиться завдяки властивостям матеріалу. Якщо ви не хочете витрачати додаткові кошти на утеплення і звукоізоляцію житла, купити газоблок для будівництва просто необхідно!

 

Газобетон

Сумарний вміст природних радіонуклідів Бк / кг:14,7
Усадка при висиханні:0,21
Теплопровідність:0,12
Розмір виробу (довжина / ширина / висота), мм:600х200х400; 600х200х300; 600х200х250; 600х200х200; 600х200х150; 600х200х100; 600х200х50
Межа міцності на стиск, кгс / см 3 :2,5
Морозостійкість, цикл:35
Середня щільність, кг / м 3 :500
Cпасибо за обращение.
Мы скоро с вами свяжемся
Cпасибо за отзыв.